| Startuj z nami | Dodaj do ulubionych | Księga gości | Forum dyskusyjne | Chat | Newsletter | Powiadom znajomego | Poczta | Facebook |
Polski English Deutsch
Wybrzeże Słowińskie Troć Słupska Sławieński Powiat Troć Słupska Słupski Powiat Troć Słupska Lęborski Powiat Troć Słupska
Twoja wyszukiwarka
- | - Troć Słupska | Łosoś | Rzeki | Kiedy gdzie łowić | Przepławka | Komunikacja | Galeria | Publikacje | Księgarnie | Media | Serwisy - | -
- | - Sklepy wędkarskie | Wyprawy morskie | Noclegi | Gastronomia | Informacja turystyczna | Plany miast | Koła Kluby | Imprezy wydarzenia - | -




Najlepsze w Europie Łowisko Troci i Łososi Najlepsze w Europie Łowisko Troci i Łososi / Koła wędkarskie na Wybrzeżu Słowińskim

Polski Związek Wędkarski Zarząd Okręgu Słupsk Polski Związek Wędkarski
http://www.pzw.org.pl

Polski Związek Wędkarski Zarząd Okręgu Słupsk
76-200 Słupsk, al. 3-go Maja 65/A
tel.: +48 59/ 843 63 41
fax +48 59/ 843 63 41
e-mail: pzwslupsk@wp.pl
http://www.pzw.slupsk.pl

Rejon Słupsk Miasto:
Polski Związek Wędkarski Koło "Wędkarz"
76-200 Słupsk, ul. Wyspiańskiego 2 (sklep)
e-mail: wedkarz@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Gryf"
76-200 Słupsk, ul. 3-Maja 74/75
e-mail: gryf@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Kolejarz"
76-200 Słupsk, ul. Kołłątaja 16c/6
e-mail: kolejarz@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Kapena"
76-200 Słupsk, ul. Banacha 7/149
e-mail: kapena@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Łączność"
76-200 Słupsk, ul. Kulczyńskiego 4/11
e-mail: lacznosc@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "MZK"
76-200 Słupsk, ul. Banacha 7/137
e-mail: MZK@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Przyjezierze"
76-200 Słupsk, ul. Mostnika 7a
e-mail: przyjezierze@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Słupsk Miasto"
76-200 Słupsk, ul. Sienkiewicza 7
e-mail: slupsk.miasto@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "PKS"
76-200 Słupsk, ul. Strumykowa 11
e-mail: pks.slupsk@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Rzemieślnik"
76-200 Słupsk, ul. Kowalska 1
e-mail: rzemieslnik@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Relaks"
76-200 Słupsk, ul. Nad Śluzami 25/24
e-mail: relaks@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Słupia"
76-200 Słupsk, ul. Westerplatte 8
e-mail: slupia@pzw.slupsk.pl
http://www.pzw-slupia.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "ZNMR"
76-200 Słupsk, ul. Krzywa 19
e-mail: znmr@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Belfer"
76-200 Słupsk, Instytut Historii PAP, ul. Arciszewskiego 22a
e-mail: belfer@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Energetyk"
76-200 Słupsk, ul. Kadłubka 4
e-mail: energetyk@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Trzy Rzeki"
76-200 Słupsk, ul. Akacjowa 19
e-mail: trzyrzeki@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Komunalnik"
76-200 Słupsk, ul. Wiśniowa 52
e-mail: komunalnik@pzw.slupsk.pl

Rejon Słupsk Teren:
Polski Związek Wędkarski Koło "CSMW"
76-270 Ustka, ul. Kościuszki 2/32
e-mail: csmw@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Szczupak - Damnica"
77- 231 Damnica, ul. Leśna 7/1
e-mail: damnica@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Okoń"
Bobrowniki

Polski Związek Wędkarski Koło Gminne "Dębnica Kaszubska"
76-248 Dębnica Kaszubska, ul. Kościelna 2 A
e-mail: debnica@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Główczyce"
76-220 Główczyce, ul. 22 lipca 3/1
e-mail: glowczyce@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Kusowo"
Kusowo 4B
e-mail: kusowo@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "LAS - Leśny Dwór"
76-248 Dębnica Kaszubska, Łysomice 1
e-mail: lesny.dwor@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Redzikowo"
76-204 Słupsk, Redzikowo 25 F/13
e-mail: redzikowo@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Sycewice"
Sycewice, Sportowa 5/4
e-mail: sycewice@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Plasmet Widzino"
76-200 Słupsk, ul. Koszalińska 2/151
e-mail: plasmet@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Korzybie"
77-231 Korzybie, ul. Bytomska 2
e-mail: korzybie@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Miasto - Ustka"
76-270 Ustka, ul. Chopina 4/1
e-mail: ustka@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Rowokół - Smołdzino"
76-214 Smołdzino, ul. Kopernika 10 D
e-mail: smoldzino@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Kępice"
77-230 Kępice, ul. Bielaka 10/1
e-mail: kepice@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Sławno"
76-100 Sławno, ul. Wyspiańskiego 3
e-mail: slawno@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Motarzyno"
76-248 Dębnica Kaszubska, ul. Bielaka 10/1
e-mail: motarzyno@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Potęgowo"
76-230 Potęgowo, Warcimino 11/1
e-mail: potegowo@pzw.slupsk.pl

Rejon Lębork

Polski Związek Wędkarski Koło Lębork Miasto Polski Związek Wędkarski Koło Lębork Miasto
84-300 Lębork, ul. Sienkiewicza 14
tel.: +48 59/ 862 01 28
e-mail: miasto.lebork@pzw.slupsk.pl
http://pzwlebork.eu

Polski Związek Wędkarski Koło "Lębork - Cech" przy Powiatowym Cechu Rzemiosł Różnych w Lęborku
84-300 Lębork, Plac Pokoju 6
e-mail: cech.lebork@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Lębork - KPP"
84-300 Lębork, ul. Toruńska 4
e-mail: lebork@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Łeba"
84-360 Łeba, ul. Grunwaldzka 6/4
e-mail: leba@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło Wojskowo - Gminne "Siemirowice"
84-313 Siemirowice, Osiedle Na Skarpie 15A/9
e-mail: siemirowice@pzw.slupsk.pl

Polski Związek Wędkarski Koło "Zdrzewno"
Szkoła Podstawowa Garczegorze
e-mail: zdrzewno@pzw.slupsk.pl

Kluby wędkarskie na Wybrzeżu Słowińskim

Klub Muchowy "Dolina Łeby"
e-mail: marcin@dolinaleby.eu
http://www.dolinaleby.eu

Sportowy Klub Wędkarstwa Morskiego "Pomuchel - Lębork"
84-300 Lębork, ul. Sienkiewicza 14
http://pomuchel.eu



Gry, tapety, aplikacje, polifonia i... wszystko na komórkę kliknij tutaj>>>


Web Informer Button